Torbágyi Hírek 2023.04.23. Húsvét 3. vasárnapja

ápr. 25. kedd 18.oo – szentmise
ápr. 29. szombat 18.oo – szentmise
ápr. 30. vasárnap  8.45 – szentmise

11.15 – szentmise

  • Hétfő este fél 7 – fél 8-ig plébániánk Szentlélekben való megújulásáért imádkozunk a templomban. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Csütörtökön, ápr. 27-én délelőtt 10 órára idős testvéreinket várjuk a plébániára együttlétre, beszélgetésre!
  • Jövő hétvégén, húsvét 4. vasárnapján lesz egyházmegyénk hagyományos gyűjtése.
  • Nyári hittantábort szervezünk alsósoknak jún. 19-23. között. Elsősorban azokat a jelenleg 3-4. osztályos tanulókat várjuk, akiket szüleik elengednek a délelőtti utazós programokra. Részletek és jelentkezés vasárnap este 8 órától az alábbi linken: http://www.szeretetlelke.hu/hittantabor, amely honlapunkon, fb oldalunkon, levelezőlistánkon is megtalálható.
  • Személyi jövedelemadónk 1%-airól magunk rendelkezünk. A Magyar Katolikus Egyház technikai száma 0011. A civil szervezet javára adható 1%-kal kapcsolatban ajánljuk plébániánk Ohmüllner Márton Alapítványát, melynek adószáma és számlaszáma a Hírek allécében megtalálható. Az ide érkező támogatásokból az alapítvány közösségi programokat segít megvalósítani, gyermek hittantábort, szkólánk programjait, zarándokutakat, MÉCS közösségi tábort, továbbá rászorulókat segít.
  • 3 973