Torbágyi Hírek 2019.02.10.

                              

febr. 12. kedd 18.oo – szentmise
febr. 16. szombat 18.oo – szentmise
febr. 17. vasárnap  8.45 – szentmise

11.15   -szentmise

  •  Ma átadhatjuk adományainkat kárpátaljai testvéreink javára.
  • Febr. 11-én, hétfőn 18.30-tól plébániánk közösségéért imádkozunk a templomban. Mindenkit szeretettel hívunk.
  • Örömmel hirdetjük, hogy a jan. elején városunkban tűzkárt szenvedett családi ház felújításának támogatására templomunkban szervezett gyűjtésnek köszönhetően plébániánk 300.000.- Ft-tal tud segíteni a szerencsétlenül járt családnak. Az ő nevükben is hálás köszönet minden adakozónak.
  • Templomunk és plébániánk rendszeres tisztán tartására takarítói szolgálatot vállaló női munkatársakat keresünk. Az oltáregylet tagjai 4 csoportra osztva dolgoznak, így havi egy szombat reggel jut minden résztvevőre. Várjuk a lelkes jelentkezőket a sekrestyében.
  • Kérjük azokat a jegyeseket, akik ebben az évben templomunkban kívánnak házasságot kötni, február hónap során jelentkezzenek a plébánián ügyeleti időben vagy a szentmisék után a sekrestyében!
  • 3 378
Eseménynaptár
Facebook
Levelezőlistánk
powered by Odyno gGroupslogo
  • 3 378