Torbágyi Hírek 2019.01.20.

jan. 22. kedd 18.oo – szentmise
jan. 26. szombat 18.oo – szentmise
jan. 27. vasárnap  8.45 – szentmise

11.15  – szentmise

  • Jan. 22-én, kedden az esti szentmise után 18.3o-kor közösen imádkozunk a keresztények egységéért torbágyi református testvéreinkkel a templomban a 2019-es ökumenikus imahét keretében. Idén egyházközségünk a házigazda, az imádságot a plébánián agapé követi.
  • Jan. 30-án, szerdán kerül sor ismét a plébánián elindított “A szeretet, mint életforma” beszélgetéssorozat 4. alkalmára, témája az udvariasság lesz. Szeretettel várjuk testvéreinket.
  • Jan. 31-én, csütörtökön pedig a Szent Klára közösség találkozik ismét, a karitász csoport tagjai szeretettel várják a korábban született testvéreket.
  • Múlt héten már hirdettük, hogy városunkban leégett egy családi ház szinte egésze, 1 szoba maradt lakható. Testületünk elhatározásának megfelelően még a héten gyűjtünk a szerencsétlenül járt családnak. A kijáratoknál lévő dobozokba tehetjük adományunkat.

 

  • 2 654
Eseménynaptár
Facebook
Levelezőlistánk
powered by Odyno gGroupslogo
  • 2 654