Torbágyi Hírek 2020.09.27. Évközi 26.vasárnap

szept. 29. kedd 18.oo – szentmise
   okt. 1. csütörtök 18.oo – igeliturgia
   okt. 2 péntek 18.oo – szentmise
   okt. 2. szombat 18.oo – szentmise
    okt. 3. vasárnap   8.45 – szentmise

11.15 – szentmise

  • Hétfőn ismét imádkozunk közösségünk fejlődéséért, este fél 7 – fél 8-ig találkozunk a templomban.
  • Szerdán, szept. 30-án este 7 órakor plébániánk lelkipásztori tervének megbeszélésére hívjuk a kedves Testvéreket.
  • A héten elsőcsütörtök lesz. Igeliturgiában imádkozzunk papi és szerzetesi hivatásokért!
  • Elsőpénteken szentmisében kérjük Jézus Szíve kegyelmeit!
  • Jövő héten elsővasárnap lesz, délután 3 órakor szentségimádást tartunk a templomban.
  • Óvodás hittanfoglalkozásra lehet jelentkezni szeptember hónapban a szentmisék után a sekrestyében. Ebben a tanévben a foglalkozásokat a torbágyi és a biai plébániákon tartjuk. Bővebb információ Fehér Margit katekétánál: 30/70 95 233
  • Köszönjük Testvéreink gondosságát, akik a 2020. évi egyházfenntartási hozzájárulásukat már befizették. A hozzájárulás befizetését név szerint nyilvántartjuk, mértéke a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia ajánlása szerint az éves nettó jövedelem 1%-a. Az egyházfenntartási hozzájárulás befizethető postai csekken, vagy átutalás is indítható. Postai csekket a bejáratoktól lehet elvinni. Kérjük, minden esetben adja meg a közleményben nevét és címét! A plébánia bankszámlaszáma a csekken, a Torbágyi Hírekben és templomunk honlapján is megtalálható. Egyházfenntartási hozzájárulás fizetésére bátorítjuk azokat a testvéreinket is, akik nem régóta látogatják Torbágyon a szentmiséket. Számukra javasoljuk az egyházközség nyilvántartásába történő regisztrációt és a kisebb közösségeinkhez való csatlakozást is. Űrlapot a sekrestyében kérhetnek.
  • 2 994
Eseménynaptár
Facebook
Levelezőlistánk
powered by Odyno gGroupslogo
  • 2 994